Realizacje


Budowa wymarzonego miejsca na ziemi może kosztować wiele nerwów i czasu. Na szczęście nasza firma zajmuje się fachowymi realizacjami projektów domów prefabrykowanych. W ramach naszych usług tworzymy budowle z pomocą nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest tak zwany szkielet drewniany, który pozwala nam wykonać dla Ciebie budynek w krótkim czasie. Inną ze stosowanych przez nas technik jest budowanie w technologii keramzytobetonem.

Dostosujemy się do Ciebie

Jesteśmy zespołem, który na pierwszym miejscu stawia potrzeby swoich Klientów, dlatego staramy się być jak najbardziej elastyczni. Nasze realizacje są tego dowodem - wsłuchujemy się bowiem w potrzeby i wymagania naszych Klientów względem naszej pracy i odpowiadamy na nie, najlepiej jak potrafimy. Takie podejście pozwoliło nam przygotowywać budowle w aż trzech różnych standardach wykończenia. Twój dom możemy bowiem wykonać pod klucz, stworzyć budynek dla samodzielnego wykończenia czy wybudować budowlę jako wykonanie deweloperskie. Wszystko zależy od życzenia Klienta – my swoje usługi do niego dostosujemy.

Realizacja domów prefabrykowanych na całym świecie

Oferowane przez nas usługi projektowe i budowlane realizujemy na terenie całego naszego kraju. Poniżej znajdują się nasze zrealizowane projekty między innymi z Zamościa, Bydgoszczy, Szczecinka czy Władysławowa. To jednak nie wszystko z naszych usług takich jak budowa budynków prefabrykowanych mogą skorzystać również osoby mieszkające za granicą. Zrealizowane przez nas projekty typowe oraz indywidualne, znajdują się nie tylko w Polsce ale, także w Niemczech jak i innych krajach europejskich.


Hortus Michał Lewandowski Sp. z o.o.

tel.: 52 348 71 50
mail: sekretariat@domyprefabrykowane.com
ul. Bydgoska 33 | 89-200 Zamość (koło Bydgoszczy)
woj. kujawsko-pomorskie