TWÓJ DOM - TWOJE MARZENIE - NASZA PASJA

Firma Hortus zrealizowała już wiele budynków. Dzięki nam liczni klienci otrzymali gotowe domy pod klucz, które wystarczyło zapełnić meblami i pamiątkami. Nasze prace prowadzimy w oparciu o rozmaite projekty, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów. Wszystkie nasze domy z drewna pod klucz były wykonane w całkowitej zgodzie z ustaleniami, jakie prowadzimy z klientami na każdym etapie prac. Realizujemy projekty domów parterowych oraz wielokondygnacyjnych dla rodzin dwu- oraz wielopokoleniowych.

Zobacz projekty

Proponujemy szeroki wybór gotowych projektów parterowych energooszczędnych domów z drewna lub z keramzytu przygotowanych przez nasze biuro projektowe. Główną zaletą domów parterowych jest brak schodów, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń w domu. Doskonałe wkomponowanie w otoczenie i powiązanie z ogrodem to dodatkowe atuty. Co... więcej, budownictwo szkieletowe parterowe jest szybsze i łatwiejsze, a często także tańsze. Prosta bryła zapewnia niższe koszty eksploatacji, a dzięki zastosowaniu technologii szkielet drewniany lub keramzyt sprawia, że są to również domy energooszczędne. Domy parterowe doskonale sprawdzają się na działkach o większej powierzchni, otoczonych sporym ogrodem i położonych wśród niskiej zabudowy. Wszystkie projekty dostępne są w opcji wykończenia "pod klucz", do stanu deweloperskiego bądź surowego zamkniętego.

Zobacz projekty

W naszej ofercie znajdują się gotowe do realizacji projekty prefabrykowanych budynków wielokondygnacyjnych, zarówno piętrowych, jak i z użytkowym poddaszem, z dachem płaskim lub spadzistym, o zróżnicowanej powierzchni. Jednorodna bryła oraz kompaktowa konstrukcja sprawiają, że są to domy energooszczędne i idealne na działkach o mniejszej... powierzchni, położonych w sąsiedztwie wyższej zabudowy. Większa liczba kondygnacji sprawia, że wnętrze naturalnie zostaje podzielone na strefę dzienną, użytkową - ogólnodostępną dla gości oraz prywatną, sypialną. Proponujemy gotowe domy pod klucz, a także w standardzie deweloperskim oraz w stanie surowym zamkniętym, przeznaczonym do samodzielnego wykończenia.

Czytaj więcej

Jeśli wśród proponowanych przez nas gotowych projektów nie znalazł się żaden w pełni odpowiadający Państwa potrzebom, proponujemy możliwość realizacji indywidualnych koncepcji architektonicznych, opracowanych przez dowolne biuro projektowe. Istnieje również możliwość przygotowania dla Państwa przez naszą firmę projektu indywidualnego. Wybrany przez... Państwa projekt domu zrealizujemy w jednej z następujących technologii: szkielet drewniany lub z keramzytobeton. Nasi projektanci zrobią wszystko, aby idealnie dopasować projekt do możliwości finansowych inwestora, do warunków terenowych oraz do oczekiwań i preferencji użytkowników budynku. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji oraz możliwość wyboru opcji wykończenia: dom pod klucz, w standardzie deweloperskim oraz w stanie surowym zamkniętym.

Zobacz projekty

W naszej ofercie odnajdą Państwo domy prefabrykowane, w technologii szkielet drewniany i keramzytobeton, do 70m2 zabudowy, które nie wymagają pozwolenia na budowę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zaprojektowaliśmy domy prefabrykowane o prostej konstrukcji, które zgodnie z charakterystyką naszej firmy, są domami energooszczędnymi... i tanimi w użytkowaniu. Domy energooszczędne na zgłoszenie wykonane w technologii szkielet drewniany jak i keramzytobeton są budowane w takim samym standardzie, jak pozostałe domy gotowe w naszej ofercie i spełniają takie same wymogi odnośnie izolacji jak budynki wymagające pozwolenia na budowę.

Wyszukaj projekty wg kryteriów

Hortus Michał Lewandowski Sp. z o.o.

tel.: 52 348 71 50
mail: sekretariat@domyprefabrykowane.com
ul. Bydgoska 33 | 89-200 Zamość (koło Bydgoszczy)
woj. kujawsko-pomorskie